•   محصولات
 •   اتوماسيون صنعتي
 •   SERVO
 • SERVO :
   

  سرو از واژه يوناني servus به معناي تابع و تبعيت کننده است و به سيستم هايي اطلاق مي شو که در آن از اصول کنترلي نوين ببراي کنترل فرآيندهاي صنعتي بهره گرفته شده است. امروزه سيستم هاي سرو بيشتر به سيستم هاي الکتريکي سرو اطلاق مي شود که شامل :

  موتور: از نوع موتورهاي مغناطيس دائم؛

  انکودر :بيشتر از نوع افزايشي؛

  مبدل قدرت شامل قطعات الکترونيک قدرت (IGBT-IGCT-MOSFET) و بار مي باشد.

  معمولاً PLC ها داراي پورتهاي ارتباطي صنعتي هستند كه به كمك آن مي توانند با ساير دستگاهها ارتباط برقرار كنند كه اين امر باعث تسريع در امر تبادل اطلاعات مي گردد و امكان كنترل دقيق تر را به PLC مي دهد امروزه استفاده از PLC در صنايع و کارخانه ها رو به افزايش است و بايستي برقکاران صنعتي طرز استفاده از آن را بدانند. درواقع هر سيستم نياز به کنترل دارد.

   

  عوامل مهمي که باعث استفاده روز افزون از servo مي باشد عبارتند از :

  *دقت بالا

  *سرعت انتقال بالاي پالس

  *کاهش نويز شنيداري

  *ديناميک بالا

  *هوشمند بودن

  *کاهش حجم ماشين

  *کاهش تلفات و حرارت ماشين

  * امکان کنترل گشتاور و سرعت به صورت همزمان از صفر تا1.5 برابر مقدار نامي

  *کاهش مصرف انرژي

  *افزايش قابليت اطمينان

   

   

  شرکت دانش بنيان توان گستران افق ، مفتخر است به عنوان مجري و طراح سيستم هاي اتوماسيون صنعتي ، و بعنوان يكي از شركتهاي موفق در اين زمينه ، با کليه هموطنان عزيز و مالکين کارخانجات در زمينه هاي طراحي و اجراي پروژه هاي اتوماسيون صنعتي طراحي ، نصب و راه اندازي سيستم هاي اتوماسيون صنعتي مبتني بر plc - اتوماسيون دستگاه ها - راه اندازي خط توليد کارخانجات - نصب سيستمهاي خورشيدي (سولار) - طراحي سيستم ارت-اتوماسيون ساختمان و... همکاري نمايد .

  تماس

  میزبانی وبتوسط شرکت پشتیبانان شبکه