خدمات فني:

اين شرکت داراي توانمندي اجرايي لازم و همچنين نفرات فني ، متخصص و مجرب در زمينه ساخت، توليد، تعمير، راه اندازي و نصب انواع مبدلهاي الکترونيک قدرت، مي­باشد.

 

سيستمهاي کنترل دور موتورهاي صنعتي 

شامل انواع کنترلرهاي موتورهاي DC   و AC   مانند سيستمهاي خطوط توليد کارخانجات نورد و لوله، تسمه­هاي نقاله، سيستمهاي کنترل پمپهاي پنوماتيک و هيدروليک، خطوط توليد کاخانجات ريسندگي و بافندگي و صنايع نساجي و ...

  

     

 

 

   نصب و راه اندازي انواع اينورترهاي متصل به سيستمهاي خورشيدي و بادي 

طراحي و نصب و راه­اندازي سيستمهاي توليد مجتمع و يا منفرد برق از انرژي باد و خورشيدي و همچنين سيستمهاي ذخيره کننده انرژي شامل اينورترهاي on- grid  و off- grid براي اتصال اين سيستمها به بانکهاي باطري و يا شبکه برق.

 

 

 

 

   نصب و راه اندازي يکسوسازهاي صنعتي 

طراحي و نصب و راه­اندازي انواع يکسوسازهاي مورد استفاده در صنعت. مبدلهاي HVDC   و Light- HVDC   و همچنين ادوات FACTS و ساير تجهيزات مورد استفاده براي کاهش مصرف توان راکتيو در مراکز صنعتي و تجاري.

  

  

 

 نصب و راه اندازي کوره هاي القايي و قوس

 شامل انواع کوره­هاي ذوب فلزات و کانيها و همچنين کوره­هاي کارخانجات سيمان و گچ. و توليد و تعمير و نگهداري کوره­هاي قوس الکتريک و القايي در کارخانجات صنعتي 

 

 

 

 

 

   منابع تغذيه سويچينگ 

طراحي و توليد منابع تغذيه سويچينگ براي تمام فرايندهاي صنعتي.

 

 

 

 

  خدمات مشاوره 

 اين شرکت با دارا بودن کادري متخصص و مجرب و همچنين اعضاي هيات علمي مراکز دانشگاهي ، آماده ارائه خدمات مشاوره در تمام زمينه هاي مرتبط با طراحي ، امکان سنجي و ارائه خدمات مشاوره در زمينه سيستمهاي الکترونيک صنعتي مي­باشد. اين موارد شامل طراحي خطوط توليد کارخانجات از طراحي تا نظارت بر اجرا شامل طراحي انواع تابلوهاي صنعتي براي کاربردهاي منحصرا الکترونيک قدرتي مي­باشد.

 

 

 

 

 

 

میزبانی وبتوسط شرکت پشتیبانان شبکه