•   لينکهاي مرتبط
 • معرفي تامين کنندگان داخلي و خارجي

   

  در سال هاي اخير و با آزادسازي نرخ حامل هاي انرژي ، توجه به کيفيت اجرايي پروژه ها و جلب حداکثر رضايتمندي مشتريان ، ضرورت مديريت هوشمند انرژي در ساختمان ها اعم از مسکوني، اداري، تجاري و … بيش از پيش نمايان گرديد. مجموعه توان گستران به سعي بر آن دارد تا محصولاتي با کيفيت دوچندان را به سازندگان و ساکنان ساختمان هاي هوشمند ارائه نمايد. شرکت توان گستران افق با بهره مندي از ارتباطات بازرگاني قوي با توليدکنندگان تراز اول جهان، با کيفيت ترين محصولات بين المللي در تمامي زمينه اتوماسيون صنعتي و هوشمندسازي ساختمان را با همکاري گروه مبنا به بازارهاي داخلي عرضه مي نمايد؛ از اين جمله مي توان موارد هاي ذيل را نام برد:

   

  - محصولات شرکت GFR آلمان در زمينه مديريت هوشمند ساختمان.

  شرکت-GFR -Gesellschaft Für Regelungstechnik und Energieensparung .ارائه دهنده ي راهکارهاي سيستم مديريت ساختمان، مديريت انرژي و اتوماسيون خانگي، در سال 1978 در آلمان بنيان نهاده شد.

   

  http://www.gfr.de

  - محصولات شرکت ABB آلمان در زمينه خانه هوشمند.

  شرکت ABB يکي از قدرتمندترين شرکت هاي دنيا در عرصه فناوري هاي اتوماسيون و سيستم هاي قدرت مي باشد. اين بنياد قدرتمند بين المللي با بهره گيري از توان تخصصي بيش از 150 هزار نفر در 100 کشور جهان به فعاليت مي پردازد.

   

  http://www.abb.com

   

  - محصولات شرکت eelectron ايتاليا در زمينه خانه هوشمند و سيستم هاي مديريت هوشمند هتل.

  يک شرکت ايتاليايي است که به صورت تخصصي در زمينه توليد تجهيزات و سيستم هاي سخت افزاري و نرم افزار هاي براي مقاصد هوشمندسازي فعاليت مي کند. طيف توليدات اين شرکت شامل تجهيزات هوشمندسازي خانگي، اتوماسيون هتل و اتوماسيون ساختمان است. اين شرکت همچنين از سال 2005 تا کنون عضو انجمن KNX مي باشد.

   

  http://www.eelectron.com

   

  - محصولات شرکت Oventrop آلمان در زمينه شيرآلات کنترلي.

  شرکت Oventrop آلمان يکي از شرکت هاي پيشرو در زمينه توليد شيرهاي کنترلي، ترموستاتيک و … مي باشد. شيرهاي کنترلي Oventrop در انواع Mixing و Diverting کاربردهاي گوناگوني را پوشش مي دهند. کاربرد اصلي اين شيرها در آميزش و کنترل جريان در سيستم هاي گرمايشي، پايانه هاي حرارتي و برودتي و يا مخازن ذخيره آب گرم (براي مثال در سيستم هاي گرمايشي خورشيدي و تاسيسات پمپ گرمايش) مي باشد.

   

  http://www.oventrop.de

   

  - محصولات شرکت DIEHL آلمان در زمينه تجهيزات اندازه گيري و تفکيک مصرف انرژي.

  سيستم انرژي ميتر ساخت DIEHL آلمان نسبت به انواع ديگراز دقت بالاتري برخوردار بوده ومقدار انرژي واقعي تحويلي به هر واحد را محاسبه مي نمايد، ولي هزينه اوليه خريد و اجراي آن نسبتا بالا است

   

  http://www.diehl.com

   

  - محصولات شرکت Fike انگلستان در زمينه اعلام حريق

  شرکت Fike انگلستان ارائه دهنده راهکارها و محصولات تراز اول جهان در زمينه سيستم هاي اعلان و اطفاي حريق و سيستم هاي آشکارساز مي باشيد. اين شرکت با ارائه طيف وسيعي از محصولات و سيستم هاي مبتني بر فناوري هاي نوين، يکي از قدرتمندترين توليدکنندگان محصولات هوشمند در زمينه ايمني ساختمان مي باشد.

   

  http://www.fike.com

   

  -محصولات شرکت Wolf آلمان در زمينه تجهيزات بهينه گرمايش و سرمايش

  کارخانه WOLF آلمان از سال 1963 فعاليت خود را در عرصه تامين تجهيزات بهينه گرمايشي و سرمايشي و تهويه مطبوع آغاز کرد و از همان ابتدا موفق به کسب گواهينامه هاي معتبر اروپايي و استانداردهاي جهاني در زمينه توليد و ساخت انواع بويلرهاي فولادي چگالشي و غير چگالشي و هواسازها و هوارسان هاي ساختماني و صنعتي و سيستم هاي کنترلي پيشرفته گرديد که در گذشت سالهاي متمادي کيفيت و دانش توليد اين محصولات افزايش پيدا کرد .

   

  http://en.wolf-heiztechnik.de

   

  -محصولات شرکتLight master ترکيه

  يکي از برند هاي معتبر اروپايي در زمينه توليد و فروش انواع سيستم هاي روشنايي صنعتي LED , SMD مي باشدکه داراي متنوع ترين محصولات با کارکرد هاي گوناگون است.

   

  http://www.lightmaster.com.tr/

   

  -شرکت پايش انرژي

   

  شرکت پايش انرژي با تکيه بر توان تخصصي نيروي انساني مجرب و کارآزموده بر پايه سالها تجربه موفق در زمينه هاي گوناگون مرتبط با صنعت و ساختمان پايه گذاري گرديد. پايش انرژي با بهره مندي از ارتباطات بازرگاني قوي با توليدکنندگان تراز اول جهان، با کيفيت ترين محصولات بين المللي در زمينه اتوماسيون صنعتي و هوشمندسازي ساختمان را به بازارهاي داخلي عرضه مي نمايد.

  www.payesh-energy.ir

   

  -شرکت ارکيددنا

   

  شرکت مهندسي بازرگاني ارکيددنا، با در اختيار داشتن مجهزترين کارگاههاي آموزشي و اساتيد مجرب، برگزار کننده جامع ترين دوره هاي آموزشي سيستم هاي سرو در ايران مي باشد.

   

  http://orkid-dena.com/fa

  میزبانی وبتوسط شرکت پشتیبانان شبکه