•   درباره شرکت
 •   وام
 • وام ۵۰۰ ميليوني صندوق نوآوري و شکوفايي به خريداران شرکت‌هاي دانش‌بنيان

   

  محمود شيخ زين الدين معاون نوآوري و تجاري سازي فناوري معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري درباره ابلاغيه رييس جمهوري مبني بر حمايت از شرکت‌هاي دانش بنيان اظهار داشت: ابلاغ اين دستور خطاب به دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها مبني بر خريد محصولات توليدي از سوي شرکتهاي دانش بنيان موضوعي است که دقت در اجراي آن مي‌تواند در رونق فعاليت مبتني بر اقتصاد دانش بنيان در کشور تاثير به سزايي داشته باشد.

   

   

  وي تاکيد کرد: با عمل به دستور رييس جمهوري از سوي دستگاه ها و وزارتخانه‌ها، اين انتظار وجود دارد که حوزه علم و فناوري از نظر ايجاد تقاضا رشد و گسترش يابد چرا که با ايجاد تقاضاي استفاده از محصولات دانش بنيان زنجيره توليد در اين بخش تکميل مي شود و شرکت هاي دانش بنيان به صورت طبيعي نسبت به انجام ماموريت هاي خود در راستاي اقتصاد مقاومتي اقدام خواهند کرد. در نتيجه با انجام اين ابلاغيه، فعاليت‌هاي اقتصادي دانش بنيان، معنادار خواهد شد. به گفته زين الدين، به منظور اجرايي شدن هر چه بهتر اين ابلاغيه رييس جمهور، مي‌طلبد گروه‌هايي در وزارتخانه‌ها و دستگاه‌هاي مختلف تشکيل شود تا با بررسي نيازهاي آن دستگاه‌ها و نيز شناخت از توانمندي‌هايي که از سوي شرکت‌هاي دانش بنيان براي رفع اين نيازها وجود دارد، نسبت به انعقاد قرار داد و خريد محصولات آنان اقدام کنند.

   

  وام 500 ميليون توماني صندوق نوآوري و شکوفايي به خريداران

  معاون نوآوري و تجاري سازي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، از برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته در کشور براي حمايت از خريداران کالاهاي دانش بنيان خبر داد و گفت: با نگرش مثبت مسئولان صندوق نوآوري و شکوفايي به خريداران کالاهاي دانش بنيان تا سقف 500 ميليون تومان وام با کارمزد 12 درصد پرداخت مي‌شود که اين حرکت اقدام موثري در رونق خريد محصولات و کالاهاي دانش بنيان خواهد داشت.

   

  منبع خبر

  http://ayaronline.ir/1393/04/66208.html

  میزبانی وبتوسط شرکت پشتیبانان شبکه